fbpx

серійні
модульні будинки

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

модульный дом, модульний будинок, module house.

Архітектурне бюро Module House розробляє індивідуальні проекти будинків будь-якої конфігурації відповідно до особистих вимог клієнтів.

Module House пропонує розробку генплану забудови та облаштування ділянки, інженерних мереж і комунікацій. З урахуванням потреб клієнта розробляється індивідуальне планування будинку, ландшафт і будь-які додаткові опції.

В процесі проектування виконується розробка 3D моделей архітектурних рішень і інтер'єрів будинку. Робота ведеться під керівництвом головного архітектора Module House, Юрія Мотіенко.

БІЗНЕС ПРОЕКТИ

модульний офіс продажу, модульный офис продаж, sales office module house.

Ми виготовили та встановили понад 20 комерційних точок для: KAN Development, Cityconsult Development, UDP, LEV Development, УкрБуд, Imperial Tobacco, Агро Овен, UPG, SAGA, DIM та інших.

Ми пропонуємо готові серійні та індивідуальні рішення в стислі терміни - 2-3 місяці від проектування до закінчення монтажу. Кожен об'єкт поставляється повністю готовим до експлуатації, з інженерією, обробкою, меблями і технікою.

Універсальність технології Module House дає можливість реалізувати з нуля найскладніші проекти будь-якої конфігурації і призначення. Висока якість використовуваних матеріалів і робіт дозволяє перевозити модулі повторно.

Мене цікавить:
ВІДПРАВИТИ
Дякуємо що звернулись до нас!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Упс! Виникла помилка, краще зателефонуйте нам!
[ x ] закрити

МАЄТЕ ПИТАННЯ?
ПРИЗНАЧТЕ ЗУСТРІЧ!

Заповніть форму, залиште свої контакти
і ми з вами зв'яжемося. Або зателефонуйте нам.

Відділ продажу:

+380 67 543 60 53

Співробітництво:

+380 67 505 84 78

Email:

ym@modulehouse.ua