fbpx

перший український
виробник повністю
готових будинків

купить модульный дом, придбати модульний будинок module house.

Компанією Module House розроблена та імплементована унікальна авторська технологія збірки модульних конструкцій.

Це інноваційне рішення, яке не має аналогів в Україні і в світі. Виготовлення, доставка, монтаж і підключення будинку займає 4 місяці.

Транспортування повністю готового будинку здійснюється без шкоди для конструкції будинку, елементів оздоблення та комунікацій.

серійне виробництво,
доставка і монтаж

модульный дом, модульний будинок, module house.

Компанія Module House працює на ринку України з 2016 року. За цей час компанією вироблено і встановлено понад 60 модульних об'єктів різного призначення, площею від 15 м² до 400 м². Загальна площа реалізованих об'єктів - близько 7000 м². Найбільший об'єкт становить близько 1000 м². Загальна площа виробництва складає 5900 м², що дозволяє одночасно виробляти 50 модулів або в середньому 12 об'єктів.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА. ТЕХНОЛОГІЯ ДОСТАВКИ І МОНТАЖУ

  • Наші модулі виготовляються в цеху з використанням технологій лінійної збірки, виключаючи вплив будь-яких зовнішніх факторів. Процес виробництва проходить з поетапним контролем якості. Модулі транспортуються в готовому вигляді без шкоди для конструкції, обробки і комунікацій. Монтаж займає не 2-5 днів.

АВТОРСЬКІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ

  • Сучасна архітектура наших проектів поєднується з продуманим дизайном інтер'єру, ергономікою і комфортом. Завдяки універсальним фасадним рішенням будинок від Module House органічно вписується в будь-який ландшафт. Інноваційне проектування підкреслює прогресивний стиль власника.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

  • Module House - виробнича компанія. Для підтримки високої якості наших проектів проводяться постійні заходи по оптимізації робочих процесів. Ведеться підбір і випробування нових матеріалів. Вносяться поліпшення в комплектації і технології. Велика увага приділяється інноваціям в області енергоефективного проектування.

КОМЕРЦІЙНІ ПРОЕКТИ. ДЕВЕЛОПМЕНТ. КОНСАЛТИНГ

  • Ми маємо широкий досвід в реалізації бізнес рішень. Технологія Module House дає можливість виготовити проект будь-якого функціонального призначення та складності в найкоротший термін. Архітектурне бюро Module House виконує роботи з комплексного проектування і девелопменту об'єктів нерухомості. Ми розробляємо і впроваджуємо проекти по забудові житлових, рекреаційних, розважальних і готельних комплексів.

КОНЦЕПТУАЛЬНА АРХІТЕКТУРА.
ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА

модульный дом, модульний будинок, module house.

ЮРІЙ МОТІЄНКО

Партнер Module House,
Головний архітектор

В основі наших рішень - фантазія і натхнення. Автоматизація процесів і штучний інтелект не здатні замінити творчість людини. Сучасна архітектура проектів Module House в поєднанні з продуманим дизайном інтер'єру, ергономікою і комфортом формують індивідуальність і стиль власника.

Наші партнери

Мене цікавить:
ВІДПРАВИТИ
Дякуємо що звернулись до нас!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Упс! Виникла помилка, краще зателефонуйте нам!
[ x ] закрити

МАЄТЕ ПИТАННЯ?
ПРИЗНАЧТЕ ЗУСТРІЧ!

Заповніть форму, залиште свої контакти
і ми з вами зв'яжемося. Або зателефонуйте нам.

Відділ продажу:

+380 67 543 60 53

Співробітництво:

+380 67 505 84 78

Email:

ym@modulehouse.ua