fbpx

Наші переваги

Переваги модульних будинків

Мобільність і Модульність

Модульний мобільний будинок, це будинок який може подорожувати разом з вами! Його можна доставити в будь-яку точку України і встановити в будь-якому місці на ділянці землі без особливих дозвільних процедур, зберігши природний ландшафт. При цьому він не вимагає традиційного фундаменту, а може бути встановлений на земляні шурупи, габіони, металокаркас. Житловий простір будинку може приймати будь-який розмір і конфігурацію, створюючи комфортні умови для життя і роботи.

Дизайн і функціональність

Наші будинки мають сучасний архітектурний вигляд, витончені дизайнерські рішення в інтер’єрі і функціональне наповнення, що не може залишити байдужим поціновувачам стилю та краси. Внутрішній простір має високу ергономіку і організацію, і розробленний таким чином, щоб повністю відповідати способу життя активних людей і задовольняти всі їхні потреби.

Екологічність і Енергоефективність

Будинок виготовлений із застосуванням сучасних матеріалів і технологій, що мають низький коефіцієнт тепловтрат, в поєднанні з енергозберігаючими інженерними системами це забезпечує комфортний мікроклімат протягом всього року. Все це робить експлуатацію будинку економною, а теплотехнічні характеристики відповідають вимогам «Пасивного Будинку».
У виробництві ми використовуємо тільки високоякісні оздоблювальні матеріали, а технології відповідають європейським стандартам екологічної безпеки та енергозбереження, мають сертифікати походження. Ми пропонуємо також для наших будинків зелені покрівлі, які зменшують теплове навантаження і є екологічним стандартом в більшості європейських країн.

Короткий термін виготовлення та монтажу

Максимально короткий термін виготовлення і монтажу – ми економимо ваш час. Виробництво повністю готового до проживання будинку займає 1 місяць з моменту замовлення, а його монтаж на ділянці замовника виконується за 1 день

Доставка у будь-яку точку України

Мрієте про будиночок біля моря? Або може про невеликому особняку в горах? Хочете щоб з вашого вікна відкривався чарівний і дивовижний краєвид? Це дуже просто з Module House! Ми можемо доставити і встановити наші будинки в будь-якій точці України.

Висока якість і гарантійні зобов'язання

Ми настільки впевнені в якості нашого продукту, що готові дати повну гарантію на термін 5 років. А також надати послугу викупу вашого будинку або заміни, на будинок іншій конфігурації або розміру.

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.