fbpx

Модульний будинок 132 м2

Модульний будинок 132 м2

Про проект


На сьогодні модульні мобільні будинки являють собою нове, сучасне бачення того, яким може бути функціональне і комфортне житло. Компанія MODULE HOUSE створює нову технологію, яка пропонує унікальні проекти модульних будинків, створені командою професійних архітекторів, інженерів і дизайнерів.


Ми домоглися бажаного, у нас вийшло створити ідеальний будинок, розроблена нами модель модульного мобільного будинку 132 м2 – це простір наповнене затишком, комфортом, теплом, місце, куди завжди хочеться повертатися.


В результаті злагодженої роботи команди, ви отримуєте новий проект модульного мобільного будинку, а саме:


– Унікальне проектування, бо проект орієнтований на сучасні тренди естетики і максимальний комфорт для проживання;


– Останні технології будівництва. Для оптимізації та створення повноцінного житлового будинку за короткий термін, ми вибрали останні розробки в будівництві каркасних будинків;


– Кращі матеріали європейської якості. Всі матеріали, мають сертифікати якості, відповідають не тільки українським нормам, а й європейським;


– Швидкий термін виготовлення. Завдяки технології та виробництва на території України, ми виготовимо ваш будинок за 2-3 місяці, і на ділянку він буде доставлений в повній комплектації, монтаж займе всього один день. Таким чином ви без зайвих турбот і тривалого будівництва отримаєте ваш будинок!

Download PDF

Завантажити:

Презентацію

Опції

Option-img
Сонцезахисна пергола M OCEAN
Option-img
Система управління будинком FIBARO
Option-img
Терасна дошка ACCOYA

Задайте нам питання

Всі подробиці ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером.


Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.