fbpx

Модульний будинок 130 м2

Модульний будинок 130 м2

Про проект


До свого 2-х річного ювілею, компанія MODULE HOUSE, у співпраці зі студією ОММ, створила нову модель модульного будинку площею 130 м2. Це ідеальний будинок для родини з 4-х чоловік, який ми виготовимо в заводських умовах за 2 місяці і встановимо за 1 день на будь-якій ділянці, навіть найменшій, від 2х соток.


Він включає простору вітальню-кухню студію, 3 спальні, 2 санвузли, гардероби і технічне приміщення. Будинок вигідно виділяється виразним і сучасним зовнішнім дизайном, стильним інтер’єром в скандинавському стилі і продуманим до дрібниць внутрішнім простором.


У поєднанні з неймовірними енерго-ефективними технічними характеристиками і мобільністю, переваги будинку роблять його унікальними. Величезний список додаткових опцій оздоблювальних матеріалів, меблів, інженерних мереж дозволяє Вам вибрати свій індивідуальний дизайн, при цьому Ви не платите за послуги дизайнера.


Також ми можемо подбати про септик, воду і електрику, благоустрій ділянки, паркани, доріжки, озеленення та освітлення ділянки.


Будинок і упорядкована ділянка за 2 місяці! Мрія? Це реальність.
MODULE HOUSE. MORE THAN HOUSE. БІЛЬШЕ НІЖ ДІМ.

Download PDF

Завантажити:

Презентацію

Опції

Option-img
Сонцезахисна пергола M OCEAN
Option-img
Система управління будинком FIBARO
Option-img
Терасна дошка ACCOYA

Задайте нам питання

Всі подробиці ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером.


Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.