fbpx

Дуплекс

Модульний будинок дуплекс

Дуплекс будинок на 2 сім'ї


Зведення власного житлового приміщення має багато нюансів. Перед початком будівництва вибирається місце розташування майбутнього будинку, його розміри і поверховість. Швидким і самим практичним варіантом є будівництво модульного мобільного будинку.


Величезні квартири з нескінченними комунальними рахунками йдуть в минуле. Модульний будинок 180 м2 буде в 5 разів економніше квартири в панельному будинку. Ви отримаєте загальний, і в той же час, незалежний простір, з окремими входами і системою безпеки, з обробкою, вбудованими корпусними меблями, електро- і каналізаційною системою. А головне, що такий будинок Ви отримаєте всього за 1 місяць!


Проекти будинків до 200 м2 популярні в Україні ще й тому, що тут цінують сімейні відносини. У кожної сім’ї є свої традиції. Люди збираються на свята та інші заходи разом, накривають щедрий стіл. У малометражних квартирах такі посиденьки влаштувати досить складно, а ось в просторому модульному будинку – запросто!


Завдяки універсальності, ми маємо можливість об’єднувати наші модулі в різні конфігурації. Проект одноповерхового модульного будинку 180 м2 стане кращим варіантом для великої родини, де Ви зможете проводити як будь-які сімейні заходи, так і важливі бізнес-зустрічі.

Download PDF

Завантажити:

Презентацію

Опції

Option-img
Сонцезахисна пергола M OCEAN
Option-img
Система управління будинком FIBARO
Option-img
Терасна дошка ACCOYA

Задайте нам питання

Всі подробиці ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером.


Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.