fbpx

Модульний будинок 150 м2

Модульний будинок 150 м2

Про проект


В Україні модульні мобільні будинки отримують все більше і більше поширення. Процес виготовлення такої будівлі насправді простий і за короткий проміжок часу ви отримуєте найголовніше – будинок вашої мрії.


Стильний, розкішний, затишний будинок площею 150 м2 вже зараз може стати вашою реальністю. Вже через один місяць ми створимо вам неймовірний житловий простір!


Ці терміни не можна порівнювати зі стандартним будівництвом, на яке йдуть роки. Ви економите час і свої можливості. Вибираєте для себе комфортні та екологічно чисті умови життя.


У такому будинку можете проживати не тільки ви. У ньому знайдеться місце для друзів, для сімейних посиденьок, або вечірок, або ж корпоративних переговорів з вашими партнерами.


Мобільний модульний будинок площею 150 м2 – це сучасне житло, яке відрізняється високою комфортабельністю, екологічністю і довговічністю.


Модульний будинок від компанії MODULE HOUSE нікого не залишить байдужим до його оригінального дизайну. Ергономіка тут на найвищому рівні, такий будинок дасть власнику можливість без проблем користуватися всіма досягненнями цивілізації і зручностями житла.


MODULE HOUSE

Download PDF

Завантажити:

Презентацію

Опції

Option-img
Сонцезахисна пергола M OCEAN
Option-img
Система управління будинком FIBARO
Option-img
Терасна дошка ACCOYA

Задайте нам питання

Всі подробиці ви можете дізнатися зв’язавшись з нашим менеджером.


Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.