fbpx

Найбільша Міжнародна туристична виставка країни UITT 2018 «Україна, подорожі і туризм»

Найбільша Міжнародна туристична виставка країни UITT 2018 «Україна, подорожі і туризм»

UITT 2018 «Україна, подорожі та туризм»

Найбільша Міжнародна туристична виставка країни UITT 2018 «Україна, подорожі і туризм» у Києві пройшла з великим розмахом. Головна подія туристичної сфери України закріпила за собою найвищу репутацію UITT.
Тут зібралися гравці туристичного ринку, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, для того, щоб презентувати свої туристичні проекти та ціни, укласти ділові контракти та позначити основні тренди розвитку туристичного ринку на рік.
Компанія Module House також взяла участь у виставці та представила для інвесторів готові бізнес рішення в сфері туризму та відпочинку, інноваційний продукт «Модульні мобільні будинки». Головний архітектор та засновник компанії Юрій Мотієнко наголосив на тому, що головна особливість такого продукту в тому, що будинок приїде до Вас вже готовий через місяць від дня замовлення, включаючи меблі та сантехнічні прилади, встановиться будинок за один день. Усі використані матеріали – екологічно чисті та мають сертифікати європейського рівня якості. Дім неймовірно теплий завдяки енергоефективним матеріалам в основі каркасу та покрівлі.
Крім цього, Юрій Мотієнко представив будинки на воді, які виготовляються різних розмірів. Учасники ознайомилися з новим продуктом на ринку України та були приємно вражені екологічно чистим та сучасним видом нерухомості.

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.