fbpx

Модульний мобільний будинок 62 м2

Модульний мобільний будинок 62 м2

Чому купують наші модульні будинки? У чому їх привабливість? У чому секрет їх індивідуальності?

Чому купують наші модульні будинки?
У чому їх привабливість?
У чому секрет їх індивідуальності?

 

Для всіх наших клієнтів відповідь проста – це швидко, надійно, красиво, зручно, сучасно, енергоефективно, екологічно і ще одна відмітна і суттєва деталь, що розширює Вашу свободу вибору безпрецедентно, – Ви самі визначаєте місце, де буде встановлено будинок, Ви вирішуєте де хочете жити і як!

 

Представляємо оновлений 62 м2 NEO! Ми багато працювали над новою версією цього будинку. Він став більш досконалим в технічному та естетичному плані, він став тепліше і енергоефективніше. Цей будинок легко і комфортно розмістить родину навіть з 3-4 чоловік для постійного проживання, а може використовуватися як гостьовий. Незважаючи на невеликий розмір, всередині простір ідеально організовано, де кожен міліметр продуманий до дрібниць. Сучасний, приємний для ока стиль інтер’єру, наповнені світлом і затишком, функціонально розумно облаштовані приміщення, візуально збільшують площу будинку.

 

Повністю готовий будинок виготовлений за 1 місяць, не на морозі на вулиці, а в умовах цеху, які гарантують високу якість збірки!
Монтаж на Вашій ділянці – 1 день!
Доставка в будь-яку точку України і ближнього зарубіжжя!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.