fbpx

Модульна сауна

Модульна сауна

Ви будете позбавлені будівельних проблем на своїй території, а отримаєте готовий результат як подарунок всього за 1 день.

Традиційно, як стає зимно, нам частіше замовляють модульні сауни, лазні й хамами.

 

Вже тішить тіло й душу своїх власників та їх друзів наш новий об’єкт релакс зони. Тут можна не лише насолодитись цілющим теплом парної та збадьоритися натхненною свіжістю, занурившись у чани з гарячою та холодною водою, а й розслабитись, знявши напругу й буденну втому в масажній.

 

Тут можна чудово й затишно відпочити з друзями, смакуючи тонкі аромати колекційних вин, що зберігаються в спеціальній кімнаті або поласувати, по-сімейному, ароматним свіжозавареним чаєм. Тут гармонійно поєднані найліпші звичні функції сауни з легким сучасним дизайном та затишною душевною атмосферою самоі природи.

 

Ви мріяли побувати в термальних лазнях? Наша компанія створить це неперевершене відчуття відпочинку та релаксу у Вашій власній сауні на території Вашої особистої рекреаційної зони, виготовивши в умовах виробництва таку лазню лише за 30 діб та змонтувавши її на місці за 1 день.

 

Ви будете позбавлені будівельних проблем на своїй території, а отримаєте готовий результат як подарунок всього за 1 день. Навіть Святий Миколай з помічниками деколи не встигає вручити всім подарунки в одну добу!

 

А ми – можемо! Сауна може бути окремою будівлею, оздобленою терасою і навісом. Ще, сауна може стати доповненням до будь-якого цегляного або модульного будинку, додавши лагідну турботу про здоров‘я його мешканців й ставши родзинкою домашнього відпочинку та гостинності.

 

MODULE HOUSE. MORE THAN HOUSE!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.