fbpx

Будинки компанії MODULE HOUSE

Будинки компанії MODULE HOUSE

Будинки компанії MODULE HOUSE - це свобода жити красиво і комфортно, не думаючи про ремонт багато років!

Легкі на вигляд, наші будинки зарекомендували себе як надійні, міцні та довговічні, навіть при неодноразових переїздах з демонтажем і монтажем на новому місці!

Вся справа у винятковій якості конструкцій і ретельному підборі матеріалів для них, що дають необмежені можливості для самовираження господарів будинку.

Судіть самі:

ПОКРІВЛЯ:

– при уявній горизонтальності, конструктив має 4% ухил, достатній для відведення зливових вод;

– кращий матеріал покриття – каучукова вогнетривка та вологостійка мембрана Еpdm membrane FIRESTONE. Вона еластична, міцна і довговічна, не втрачає своїх якостей при температурі в діапазоні від -60 до +100 С, легко витримує і прямі промені сонця, і тріскучі морози;

– технологія вулканізації швів виключає повністю можливість протікання;

– перевірений термін служби покриття покрівлі зі збереженням усіх властивостей – 50 років;

– ідеальне поєднання з «зеленої покрівлею» (пристрій покрівлі з використанням грунту і рослинності, як головного елемента) завдяки: нетоксичність, повної водонепроникності, здатності без поривів утримувати значну вагу і високій опірності до руйнування під дією проростають коріння;

– можливо зручне розміщення сонячних батарей на даху.

ФАСАДИ:

– ми використовуємо надміцні панелі (hpl panel) з захисним, антивандальним покриттям і стійкістю до загоряння;

– панелі екологічні, виготовлені з деревини шляхом пресування під високим тиском;

– фасади легко очищаються від бруду, стійкі до будь-яких видів механічних пошкоджень, при цьому мають широкий температурний режим експлуатації від -60 до +80 С.

Днища МОДУЛІВ:

– ми підшиваємо листами з нержавіючого металу, що дає додатковий захист дому від вогкості і руйнувань.

ВІКОННІ СИСТЕМИ:

– ми використовуємо тільки якісні оригінальні профілі REHAU заводський ламінації рам;

– ми можемо запропонувати моделі, як добре зарекомендували себе на ринку, так і інноваційних технологій з ексклюзивним дизайном;

– всі наші моделі вимагають мінімального догляду і ідеальні в експлуатації, не мають аналогів в своєму класі по звукоізоляції, теплотехніки, повітропроникності, водонепроникності, захисту від злому і створені спеціально для наших кліматичних умов.

Висока якість вимагає витрат, але з лишком окупається довгими роками забезпеченого їм задоволення від життя і безтурботного комфорту, не дивлячись на примхи природи!

Яким би легким не здавався наш будинок зовні, Ви отримуєте у володіння справжню фортецю, в якій разом з родиною будете відчувати себе впевнено і захищено багато десятиліть. А якщо захочете переїхати, то і фортеця можете взяти з собою!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.