fbpx

FAQ

Питання та відповіді

1

З чого зроблений ваш будинок?

MMH:В основі конструкції наших модульних мобільних будинків лежить технологія будівництва з SIP PANEL, що складається з OSB EGGER (Австрія) та NEOPOR BASF (Німеччина), клеєний конструктивний брус.

2

Наскільки ваші будинки міцні, адже їх чекають пристойні навантаження пов'язані з транспортуванням?

MMH: Конструкція нашого модульного будинку витримує величезні поздовжні і поперечні навантаження. Згідно з результатами випробувань, кожна панель здатна витримати тиск до 18 тонн поздовжнього навантаження і до 3,5 тонн – поперечного, їх конструкція настільки міцна що робить придатною експлуатацію наших будинків в зонах з підвищеною сейсмічною небезпекою. Унікальна конструктивна схема, розроблена нашими фахівцями, незважаючи на відсутність металевого каркаса дозволяє багаторазово їх транспортувати на будь-які відстані в межах України і не тільки.

3

Чи правда, що SIP PANEL шкідливий для здоров'я матеріал сумнівного походження?

MMH: SIP PANEL, які ми застосовуємо, виготовляються з абсолютно безпечних для здоров’я людини і навколишнього середовища матеріалів. Вони на 95% складаються з деревної тріски, 5% складають смоли на натуральній основі з захисними властивостями, без застосування формальдегідів. Утеплювач NEOPOR з додаванням графіту має, наприклад, гіпоалергенні властивостіи. Тому панелі рекомендовані для будівництва соціальних і медичних установ, так як в процесі експлуатації вони не виділяють ніяких токсичних сполук. Панелі виготовлені компанією BAUENHAUS, єдиною в Україні з сертифікованим по ISO 9001: 2008 виробництвом.

4

Наскільки вони теплі, чи можна в них жити взимку?

MMH: Теплопровідність огороджуючих конструкцій наших будинків в десять разів менше, ніж у їх цегельних побратимів, а теплоізоляція стіни дорівнює цегляній стіні 2 м товщини. Безумовно, це робить витрати на опалення нашого будинку в 3-5 разів менше, ніж треба було б на обігрів традиційного будинку з цегли, бетону. Відзначимо також, що СІП панелі мають високу теплоємність, тому навіть залишений без опалення будинок не промерзне. Відсутність містків холоду, завдяки клеєній деревині, що застосовується для стикування панелей, продуманим вузлам і герметичним стикуваннях конструктивних матеріалів – наші будинки позбавлені типових джерел втрат тепла. Віконні системи виконані з 5-камерного профілю REHAU BRILLANT DESIGN, склопакети мають високу формулу енергозбереження та наповнені інертним газом аргон. Ми з упевненістю говоримо, що наші будинки відповідають стандартам PASSIV HAUS. До речі, ми застосовуємо матеріали мають ще й високі звукоізоляційні характеристики, що створює додаткову комфортну атмосферу.

5

Заводяться гризуни, цвіль в панелях?

MMH: Спеціальні добавки, що входять до складу OSB плит і графіт в складі утеплювача NEOPOR, надійно захищають наші панелі від проникнення гризунів. А наявність спеціальних рекупераційних повітряних клапанів забезпечує приплив свіжого повітря і перешкоджає появі цвілі.

6

Будинок без фундаменту це тимчасова будівля, а плоскі покрівлі непридатні для експлуатації в нашому кліматі. Чи так це?

MMH: У нашому випадку, довговічність будинку визначається, перш за все, надійною конструктивною схемою з використанням SIP-panel. Плита перекриття, наприклад, витримує, згідно з випробуваннями, 800кг / м2, фактично як плита з / б перекриття. У поєднанні з американської покрівельної гумою (термін гарантії 25 років) експлуатація такої покрівлі стає безпроблемною, ніякі снігопади (снігові навантаження в нашому кліматі не бувають більше 200 кг м2) нам не страшні. В якості фундаменту ми пропонуємо, наприклад, земляні оцинковані шурупи. Зробивши попередні дослідження складу ґрунту, ми надаємо оптимальні, згідно з розрахунками, перетину паль. Монтаж на ділянці займає 4 години! Вартість і час монтажу такого фундаменту в 10 разів менше ніж у ж / б! Втім, це можуть бути і габіони, і металевий каркас, і, вже якщо зовсім необхідно, ми поставимо наш будинок на традиційний залізобетонний фундамент

7

Пожежна безпека?

MMH: NEOPOR BASF з додаванням графіту, який використовується для виробництва СІП панелей, є негорючим, володіє самозатухаючим властивостями. OSB EGGER має європейський сертифікат вогнестійкості Е 13986: клеєний конструктивний брус оброблений спеціальним вогнестійким складом. В цілому, ми можемо говорити про високі якості пожежної безпеки застосовуваних нами матеріалів і відповідно їх усім нормам.

8

Скільки такий будинок може прослужити, які гарантії?

MMH: Всі матеріали і технології найвищого класу, що мають європейські сертифікати якості та відповідності, збірка контролюється на всіх етапах. Ми настільки впевнені в якості нашого будинку, що даємо гарантію 5 років, і готові викупити його у вас, якщо з яких-небудь причин ви зважитеся його продати, або модернізувати. Реальний термін безпроблемної служби наших будинків значно перевищує поріг в 25 – 30 років.

9

Що потрібно для підключення ваших будинків на ділянці? І чи потрібні якісь дозволи, як, наприклад, для цегельних будинків на фундаменті?

MMH: Наш будинок підключається до зовнішніх мереж, підводиться згідно, зазначеної нами, схеми монтажу. В даному випадку, це холодна вода, каналізація, електрика. Процес підключення займає кілька годин, відкриті фрагменти комунікацій ізолюються утепленими гільзами.
Дозволів на установку будинку не потрібно, і це одна з основних переваг! Вам не потрібно витрачати час і гроші, оббивати пороги кабінетів чиновників для отримання цілої купи довідок і дозволів. Ми ставимо будинок, ви в ньому живете!

10

Як обігріваються ваші будинки?

MMH: З огляду на високі енергозберігаючі характеристики, для обігріву ми застосовуємо променисте теплове опалення CARBONTECH, вбудоване за панелями стелі або під покриттям підлоги. Це можуть бути тепло-конвектори, що працюють на рідкому воску. Також може бути повітряний тепловий насос. Ми не бачимо сенсу зв’язуватися з газом і газовими котлами, хоча тут вибір за вами!

11

Для кого призначені модульні мобільні будинки?

MMH: Це українські та іноземні бізнесмени, працівники іноземних офісів і іноземні фахівці, працівники посольств і державних установ; забезпечені переселенці і молода прогресивна молодь, яка бажає мати власне житло; власники житла в мікрорайонах; власники великих заміських будинків, обтяжені високою вартістю їх змісту; власники морально і технічно застарілої нерухомості; люди, охочі орендувати землю, будинок.

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.