fbpx

З чого зроблені, наскільки довговічні та якісні?

З чого зроблені, наскільки довговічні та якісні?

Основний матеріал, з якого зроблені модулі – sip panel (structural insulated panels – несуча утеплена панель), яка складається з OSB EGGER 3 і NEOPOR BASF. Це кращі матеріали в своєму класі з енергоефективності та екологічності, наприклад NEOPOR завдяки частинкам графіту відображає тепло, зменшуючи тепловтрати, має бактерицидні характеристиками, захищений від гризунів, який не горючий – відноситься до групи горючості Г1, згідно проведених випробувань.

З сіп панелей збираються стіни, плита підлоги і покрівля модуля, з’єднання відбувається із застосуванням клеєного конструктивного бруса 1 сорту, попередньо обробленого протипожежним і антисептичним складом.

Таким чином, ми отримуємо неймовірно міцну, надійну конструкцію, абсолютно герметичну в місцях з’єднання панелей, завдяки застосуванню клею – піни SOUDAL EASY PROFESSIONAL.

Модулі збираються в цеху на спеціальних стендах. Похибка при складанні при довжині 6 м становить менше 5 мм!

Ми виробляємо найжорсткіші цілісно клеєні конструкції з існуючих в дерев’яному житловому будівництві, не використовуючи при цьому ніякого металу, наприклад навантаження на покрівлю згідно з випробуваннями – до 800 кг / м2, що, при розрахунковому сніговому навантаженню в 170 кг / м2, робить плоску покрівлю абсолютно надійною.

Неймовірно жорстка конструкція дозволяє нам виробляти модулі розмірами 4 х 12 метрів, перевозити наші модулі з готовою обробкою багаторазово!

Тому якість – це турбота про Вас і Ваш комфорт.

MODULE HOUSE – MORE THAN HOUSES!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.