fbpx

Століття екології. Технології природозбереження

У 21 столітті, коли питання екології стало більш ніж гостро, всі галузі стали застосовувати в своїй роботі природозберігаючі технології, згадавши про місію зберегти планету для майбутніх поколінь

У 21 столітті, коли питання екології стало більш ніж гостро, всі галузі стали застосовувати в своїй роботі природозберігаючі технології, згадавши про місію зберегти планету для майбутніх поколінь.
Будівництво теж не залишилося осторонь, і щорічно представляє нові і нові екологічно чисті матеріали, технології дружні до навколишнього середовища і не порушують природний ландшафт.
Однією з таких технологій є – модульне мобільне житло. Це будинки від 15 м2, які не вимагають фундаменту, можуть встановлюватися практично на будь-якій місцевості, при цьому без шкоди навколишньому середовищу. У таких будинках найчастіше використовується тільки електрика, а каналізаційна система розроблена з можливістю переробки відходів (використання як добрива або вода для поливу). Більш того, матеріали для будівництва таких будинків використовуються за останніми трендами, а слідчо екологічно чисті і сертифіковані на локальному та світовому рівнях.

І трохи детальніше на прикладі матеріалів, які ми використовуємо в будівництві в наших модульних будинках.

1. SIP-панелі.
Всі SIP-панелі складаються OSB EGGER і NEOPOR BASF.
Плити EGGER ОСП є тришаровими плитами з орієнтовано-спрямованої тріски особливого роду (мікрошпона), які підходять для застосування в будівельній сфері. Особлива форма і орієнтація тріски покривних шарів, а також використовувані при проклейке малотоксичні речовини забезпечують матеріалу оптимальні технічні властивості. Всі матеріали підтверджені сертифікатом ISO 9001.
Утеплювач Neopor® – нове слово в теплоізоляції.
Якість: Плити утеплювача на базі Neopor® не руйнуються від часу і не гниють, вони стійкі до навантажень і не втрачають форму. Вони в значній мірі мають водовідштовхувальні властивості і лише в незначній мірі вбирає вологу.
Пожежна безпека: Утеплювачі на базі Neopor® провадяться відповідно до вимог європейських норм DIN EN 13163 і мають клас вогнестійкості, відповідний єврокласу E згідно DIN EN 13501-1 і B1 згідно DIN 4102.
Довговічність: Особливі властивості даного матеріалу, який не руйнується від часу і не гниє, перетворюють утеплювачі на базі Neopor® в довговічні і надійні вироби для утеплення будівель. Дрібні чорні гранули – одне сировину, різноманітні застосування.

2. Еко-плити TSS CLEAF.

Матеріал який ми використовуємо у виготовленні меблевих фасадів і внутрішнього оздоблення будинків. Саме компанія CLEAF є одним з лідерів на ринку екологічно чистих матеріалів, ці плити широко застосовуються компаніями в усьому світі. А популярні вони через свою невибагливості і різним варіаціям імітації матеріалів. Завдяки нанесенню об’ємного текстурованого шару паперу, просоченого смолою меламіну, плита стає стійкою до вологи і набуває свій приголомшливий зовнішній вигляд. Поверхні плит TSS CLEAF можуть імітувати не тільки натуральну деревину, а й інші матеріали – від природного каменю до виробленої шкіри.

Всі сертифікати Ви можете подивитися на офіційному сайті компанії: http://www.cleaf.it/en

3. Покрівельна мембрана FIRESTONE.

Компанія FIRESTONE вже більше 100 років виробляє покрівельні матеріали, і весь цей час піклуватися про поліпшення технологій. Для наших будинків ми вибрали саме цей матеріал, так як компанія дає гарантію 25 років на використання. Це більш ніж вагомий показник якості.

Так само характеристики доводять екологічність і практичність використання такого матеріалу:
-мембрана не містять в своєму складі пластифікаторів, які мігрують або випаровуються з матеріалу в процесі його експлуатації, тим самим роблячи мембрани крихкими або приводячи до усадки;
– мають високу стійкість до впливу мікроорганізмів – до розмноження водоростей і цвілі, а також до негативного впливу хімічних речовин, зазвичай присутніх на покрівлях міських будівель;
– екологічна безпека матеріалу: завдяки світлій поверхні покрівельного покриття, ТПО мембрани FireStone чудово відбивають сонячне світло, тим самим попереджаючи його поглинання і перетворення в тепло. У складі мембран відсутні хлор, галогени, пластифікатори, зварювання швів проводиться струменем гарячого повітря – все це також позитивно позначається на екологічній чистоті матеріалу.

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.