fbpx

Рекреаційні павільони – це більше, ніж реальність

В останні роки, за спостереженнями аналітиків, попит на заміську нерухомість значно зріс

Пояснюється тенденція просто: жити далеко від галасливих проспектів, біля річки або лісу, набагато комфортніше. Тим більше, що завдяки сучасним технологіям кожен, хто переїжджає за місто, може вільно користуватися всіма благами міського життя. Хтось приймає рішення купити готовий котедж, хтось хоче сам побудувати будинок на придбаній земельній ділянці. Для одних покупців така нерухомість – варіант сезонного відпочинку, для інших програма-максимум – остаточний переїзд з міста. Пропозицій з продажу на ринку заміської нерухомості від компанії «Module House» досить, щоб задовольнити будь-які Ваші запити.
Спеціально для тих, хто шукає заміські клуби, котедж, таунхаузи, дачу, ділянку землі, компанія «Module House» має чудові рішення та варіанти нерухомості.
Модульні мобільні будівлі від Компанії «Module House» вже користуються чудовим та трендовим попитом на ринку нерухомості для різних бізнес-проектів. Інноваційний продукт, що приєднався до світового ринку, модульні мобільні будівлі привернув увагу багатьох інвесторів та бізнесменів і власників компаній не тільки в Україні, а і за її межами.

Чудовий заміський клуб, ресторан, спа-салони, таунхаузи, кемпінги, будинок для відпочинку чи біля басейну, просто будиночки всі вони створені професійною командою інженерів, архітекторів, дизайнерів компанії «Module House», де панують сміливі рішення для вашого бізнесу.

Крім того, в асортименті є також модуль барбекю, модуль сауна. З нами це просто, швидко, надійно, комфортно та вигідно! Малоповерховий чи двоповерховий будинок за 1 місяць? З нами все можливо!

Затишний та стильний будинок біля моря чи в передмісті обладнаний вбудованою технікою і меблями, теплий і енергозберігаючий з системою smart-house. Все найкраще з якісних матеріалів тільки для чудового життя.

Виготовлення будівлі займає 1 місяць, а установка один день. Будівлі виготовляються від 30 кв.м до 300 кв.м. Форми сягають різних розмірів. Завдяки універсальності ми маємо можливість об’єднувати модулі різної конфігурації.
Ми створюємо сучасний простір для сучасних людей, що цінують час, комфорт і свободу пересування, а це забезпечує:
– Високоорганізований простір без кордонів та обмежень.
– Єдиний естетичний простір.
– Високий рівень внутрішньої і зовнішньої безпеки.
– Спільнота людей об’єднаних ідеями усвідомленого споживання, турботою про екологію.
– Відпочинок та справні позитивні емоції.
Якщо ви побудували собі великий будинок і захотіли модуль барбекю, чи будинок відпочинку у басейна, але не хочете вже зв’язуватися з будівельниками, ми доставимо Вам повністю модуль барбекю, чи модуль сауну чи додатковий звичайний будиночок. Словом, Вам уже не потрібно займатися будівництвом на території, де вже є будинок і зона озеленення. Ми швидко та бережно все доставляємо, установлюємо та створюємо.
Продукт Модульні Мобільні Будинки – це успішні рішення для багатьох бізнес проектів. З нами Ви економите час, вирішуєте свої справи, реалізовуєте мрії, розвиваєте сучасне місто та комфорт свого життя!
Живіть тут і зараз! Будьте вільні!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.