fbpx

Офісні центри на природі

Модульні офісні центри на природі з поєднанням житла для фахівців

Світ змінюється і несе свої стереотипи, нову енергію змін, нові, сучасні інноваційні технології. Суспільство охоче сприймає і використовує нове і вражаюче, що потім комфортно служить в буденності.
Новим і ексклюзивним продуктом компанія «Module House» радує ринок пропонуючи вигідні, зручні і сучасні, модульні мобільні будівлі.
Замкнутий простір великих офісних центрів відходить у минуле.
Ми пропонуємо новий формат робочої середовища – це модульні мобільні будівлі. Масштаб і наповнення не мають кордонів, ми створюємо комфортний, енергоефективний, функціональний і стильний для Вашого бізнесу комфортний простір. Ви не будете прив’язані до земельної ділянки і зможете перевозити Ваш офіс в будь-яку точку України.
У цьому сезоні компанія розширила напрям виготовлення модульних будівель нового формату: офісні центри на природі, з поєднанням житла для ключових фахівців, будівлі для приватних шкіл, ліцеїв, кемперов для університетів, IT-компаній, бізнес-центрів, медичних установ, агропромислові центри та інші сфери цього напрямку.
Завдяки варіативності комплектації модулів, сертифікованими і екологічно чистими матеріалами «Module House» пропонує зручний напрямок будівництва проекту, де можна розміщувати в чистій лісопарковій зоні, заміських селищах і віддалених від великих забруднених міст місцевостях. Адже робота на свіжому повітрі підвищує продуктивність Ваших співробітників в рази.
Такі будівлі обладнані смарт-системами, які забезпечують максимальний комфорт і безпеку для дітей, студентів та фахівців. Завдяки нашим партнерам ми можемо обладнати Ваш офіс меблями і технікою, доповнити модулем барбекю, охорони і навіть сауни.
Професійна команда компанії «Module House» вчасно і якісно, ​​стильно і креативно створить для Вас будівлі, а дизайнери підберуть для Вас особливий та індивідуальний стиль нового формату.
Крім того, поряд з дитячими навчальними закладами, які вимагають особливого підходу в організації простору, компанія пропонує медичні модулі (клініки, лабораторії, і медичні амбулаторії). Поєднуючи модулі, можна створити повноцінну клініку з кабінетами, лабораторією, операційної та палатами.
Теплозберігаючі матеріали, якісна фурнітура, екологічно чисті матеріали і швидкий термін виготовлення, роблять модульні будівлі ідеальним і комерційним рішенням для Вашого бізнесу!
Все, що потрібно від Вас, зателефонувати нам і розповісти про свої побажання, все інше ми беремо на себе.

Компанія MODULE HOUSE – це свобода. Це можливість змін. Це рух!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.