fbpx

Модульний будинок – житло покоління Х

За кордоном модульні будинки завоювали простору нішу в будівництві житлових будинків і не тільки. Такі споруди часто стають хорошим рішенням для невеликих будівель у дворі, магазинів і офісів, гаражів та інших функціональних будівель

Всі добре знають, що таке хай-тек. Цей стиль має на увазі високотехнологічне будівництво, прагматизм і використання нових матеріалів. Все це про нове віяння світового будівництва – модульних будинків. Вони вже давно дуже популярні в багатьох європейських країнах, Канаді, США і Японії. За кордоном модульні будинки завоювали простору нішу в будівництві житлових будинків і не тільки. Такі споруди часто стають хорошим рішенням для невеликих будівель у дворі, магазинів і офісів, гаражів та інших функціональних будівель.

Перевага модульних будинків в тому, що вони швидко встановлюються, і є дуже мобільними. Це неймовірно корисно для сучасного темпу життя, в якому люди звикли переїжджати. Ми більше не прагнемо освоїти одну місцевість і одну професію раз і на все життя. Зараз дійсно важливо спробувати себе у всьому, що подобається. Тому модульний будинок це найкраще житло для таких просунутих і активних господарів. Він буде абсолютно точно відображати ваш внутрішній світ і стиль життя. Крім того, що переїхати на нове місце можна разом з будинком, функціонал на цьому не закінчується. Багато хто вибирає саме такі будинки тому, що вони економні у використанні будь-яких ресурсів, міцні і приїжджають до вас практично готові.

20161226_115124

Назва говорить сама за себе, модульні будинки будуються з модулів, повністю готових до з’єднання. Займає це від кількох днів, до декількох тижнів, в залежності від розміру будинку. Але, незважаючи на таку нехитру конструкцію, модульні будинки відмінно підходять для будь-якого клімату, і будуть гріти вас навіть взимку. Адже їх утеплено не гірше звичайних стін, а навіть краще. До речі, є ще один цікавий плюс на користь придбання модульного будинку: його можна розширити в будь-який час, зробити бічну прибудову або другий поверх, без особливих проблем. І якщо вашій родині стане мало місця, просто замовте продовження свого будинку.

Модульний будинок – це безпечне інноваційне житло, в якому ви відчуєте себе комфортно і затишно.

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.