fbpx

Міні-готель

Міні-готелі для відпочинку чи бізнесу

Міні-готель – це вже готове бізнес рішення, що постійно розвивається. І такий напрямок є вигідною справою. З новими віянням та баченням, свіжими трендами та позитивними перевагами, якісними матеріалами та оперативним створенням, українська компанія «Module House» для замовників має ряд цікавих та ексклюзивних пропозицій. Модульні мобільні будівлі, екологічно чисті, енергоефективні та стильні, вони вже полонили та ощасливили собою багатьох власників, які уже живуть у ньому. Компанія виготовляє продукт для будь-якого напрямку, адже кожен із них має успішну перспективу бізнесу та особистого житла.
Спеціалісти та команда інженерів, архітекторів та дизайнерів вчасно та якісно створюють замовлення. Термін робити виготовлення займає один місяць з дня замовлення, а установка та монтаж з сантехнікою та комунікаціями один день. На наступний день Ви сміливо можете святкувати новосілля.
Забудьте про тривалі будівництва, нескінченні стопи паперів на дозвіл, з модульною технологією всі ці процедури стали значно простіше. А головне, ми все це організуємо за Вас!
Якщо Ви давно мріяли чи планували реалізувати бізнес в готельній сфері, такий варіант саме для Вас! Чому, запитаєте Ви?
У максимально короткий термін Ви отримуєте і функціональний кемпінг. Спільно з Вами і нашими дизайнерами ми організуємо простір в номерах згідно з останніми споживчими запитами, попередньо вивчивши ринок. Завдяки сучасному дизайну, екологічності, енергоефективності та високій технології і сервісу такий проект приречений на успіх!
Міні готелі від виробництва «Module House» будь-яких розмірів та форм модулів, різного стилю та дизайну, зроблять для Вас незвичайний затишний простір та сучасний стиль.
Головним із з напрямків діяльності компанії «Module House» є проектування, виробництво і спорудження готелів, міні готелів і баз відпочинку. Українська Компанія виконує будівельні роботи на території всієї України та за її межами.
В ході будівництва готелів, використовуються тільки сучасні будівельні матеріали провідних світових виробників. В основі будівель зведених нашою компанією йдуть СІП панелі, які беруть на себе несучі функції, будучи при цьому тепло- і звуко ізолятором. Архітектурна концепція будівництва наших споруд базується на принципах: компактності, якісного та ефективного утеплення, відсутності містків холоду. Ми готові розглянути проект замовника будь-якої складності і надати попередній кошторис. При цьому у нас є свої готові рішення для готелів, міні готелів і баз відпочинку.
З нами це просто, легко та швидко!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.