fbpx

Еко-будинок

Модульний будинок - це, перш за все, екологічно чистий продукт, виготовлений із матеріалів від кращих світових виробників,

MODULE HOUSE – це перш за все екологічно чистий продукт, виготовлений з матеріалів від кращих світових виробників. Всі матеріали мають сертифікати якості і пройшли всі необхідні тестування.

Еко-будинки в Україні досить новий напрямок, яке тільки набирає популярності. Ми сміливо можемо заявити, що наші будинки повністю відповідають терміну «еко-дім». Чому?

Основою наших будинків є СІП-панелі, які виготовлені з двох компонентів:

Завдяки співпраці з лідерами ринку, ми маємо можливість створювати еко-будинку під ключ. Кожен будинок це повністю завершене і готове до експлуатації спорудження, яке ми виготовимо для Вас за 1 місяць і встановимо все за 1 день. Будинок приїжджає на ділянку з повноцінною внутрішньою обробкою з екологічно чистих матеріалів, з вбудованими меблями, сантехнікою і проводкою (освітленням). На ділянці за 1 день без пошкодження ландшафту ми встановлюємо і підключаємо будинок, і вже на наступний день Ви можете насолоджуватися своїм будинком!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.