fbpx

Доставка та монтаж від Module House

Доставка та монтаж модульних будинків

Ще кілька років тому фраза: “Будинок за 1 місяць і 1 день!” звучала фантастично, але сьогодні це реальність і більш того, ми можемо доставити і встановити ваш будинок в будь-якій точці України.

Доставка модульних будинків

Завдяки полегшеній технології будівництва і виробництва в Києві, у Module House є можливість доставити ваш будинок будь то в тихий передмістя Києва, затишний ліс в області або навіть в мальовничий куточок Закарпаття.

Перед доставкою та монтажем, команда наших фахівців вивчає і готує ділянку до встановлення (в цей час ваш будиночок проходить останні приготування перед вантаженням). Коли ділянку готовий, на спеціальній машині, повністю готовий будинок доставляють в точку призначення.

Монтаж модульних будинків

Наші будинки не вимагають величезної паперової тяганини і дозволів на будівництво. Будинок встановлюється на спеціальний «фундамент», це можуть бути габіони або ж оцинковані гео-шурупи. Такий фундамент не шкодить ландшафту і дозволяє без труднощів в майбутньому перевозити будинок.

У процес підготовки ділянки, якщо ви вибираєте гео-шурупи, входить спорудження пальового поля. Коли свайне поле готове, на нього встановлюється спеціальний оцинкований каркас і вже зверху каркаса ми ставимо будинок. Всього за один день ваш будинок буде встановлений і підключений до всіх необхідних комунікацій (електрика, каналізація). І вже на наступний день ви можете сміливо експлуатувати ваше нове житло!

Більш детальну інформацію ви можете отримати у нашого менеджера:

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.