fbpx

Чому варто придбати будинок саме від компанії Module House

Модульні мобільні будинки - це майбутнє, яке стало реальністю

Ідея реалізації модульних будинків в Україні з’явилась давно. Завдяки зусиллям професійної та творчої команди, яка повірила в ідею цієї технології, зараз створюються ряд цікавих модульних проектів від компанії Module House. Будинок, який без спеціальних дозвільних процедур можна встановлювати в будь-якій точці України, виготовити за місяць і встановити за один день, вже став трендом на ринку нерухомості. Це не просто житловий простір – це екологічність, мобільність, безпека. Це майбутнє, яке стало реальністю.
Часто клієнти задають запитання – чому така дорога вартість будинку і як так, без дозвільних процедур, його можна встановити? А деякі, навіть, ще не до кінця розуміють плюсові переваги такого продукту, та не зовсім усвідомлюють сучасний та комфортний простір, який зараз користується широким попитом. Розвіюємо старі стереотипи!
Насправді плюсів модульних будинків дуже багато. Але, головним із них – це швидкість та якість! Вам не треба чекати по 10 років доки забудовники збудують Вам квартиру чи будинок. Не треба чекати не дуже приємних ситуацій у вигляді, що заморозили будівництво і Ви не знаєте, з ким вирішувати нагальне питання. І тут є безліч подібних нюансів.
У свою чергу Модульні будинки від Module House економлять Ваш час, Ви вже через місяць після замовлення будинку можете сміливо запрошувати рідних та друзів на новосілля. За один місяць архітектори, інженери, дизайнери, повна команда професіоналів створить для Вас будинок Вашої мрії і встановлять за один день. І не має значення, де Ви хочете – біля моря чи в горах, біля лісу чи недалеко від міста. Будинок можна переміщати де Вам буде зручно.
Завод виробництва модульних будинків забезпечує швидкий термін виготовлення і якісний продукт. Тому вартість відповідає якості роботи. Модульний будинок виготовлений із застосуванням сучасних матеріалів і технологій, що на хвилиночку, мають низький коефіцієнт тепловтрат, в поєднанні енергозберігаючими інженерними системами, а це забезпечує Вам комфортний мікроклімат протягом усього року. Все це робить експлуатацію будинку економним, а теплотехнічні характеристики відповідають вимогам «Пасивного будинку».
Компанія «Module House» впевнена в якості свого продукту і готова дати повну гарантію на термін 5 років, а також надати послугу викупу Вашого будинку або заміни будинку іншої конфігурації або розміру. І тут не потрібні гори нудних паперів та дозволів, головне що Ви маєте свій ландшафт і те, як саме його хочете бачити: одноповерховим чи трьох поверховим будинком.
Цей продукт створений для людей, які цінують свій час, можливості, які йдуть вперед за новим та масштабним.
«Module House» – Живіть тут і зараз!

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.