fbpx

Про нас

Перші модульні будинки в Україні

«Світ змінюється. Новий час несе нову енергію – енергію змін. Час і простір ущільнюються. У вислизаючому моменті життя, особливою цінністю для сучасної людини стає можливість бути собою, свідомо формувати свій особистий простір, бути вільним, жити тут і зараз, не відкладаючи на потім»

Юрій Мотіенко
Головний архітектор і засновник MODULE HOUSE.

Компанія MODULE HOUSE створює інноваційний для українського ринку продукт – МОДУЛЬНІ МОБІЛЬНІ БУДИНКИ. Це сучасний, високоорганізований, функціональний житловий простір. Вони поєднують в собі передовий дизайн і архітектуру, і мають особливу атмосферу для комфортного проживання.

Такі будинки вже багато років є трендом на європейському, американському та канадському ринку нерухомості, і на початку 2016 року український ринок приєднався до світових тенденцій.

«Ідея реалізації модульних будинків в Україні з’явилася давно. І завдяки зусиллям професійної та креативної команди, яка повірила в майбутнє цієї технології, в січні 2016 роки ми створили перший прототип повноцінного житлового модульного мобільного будинку, який без спеціальних дозвільних процедур можна встановлювати в будь-якій точці України! А займає процес створення і установки всього 1 місяць і 1 день. Це не просто житловий простір, це екологічність, мобільність, безпека. Це майбутнє, яке стало реальністю. На сьогоднішній день ми вже маємо кілька успішно реалізованих проектів для бізнесу, а також для життя і відпочинку»

Юрій Мотіенко

Ми прагнемо створити ідеальний продукт, тому в будівництві використовуємо тільки передові технології і найякісніші матеріали. Ми співпрацюємо з такими компаніями як MANEZH, REHAU, BAUENHAUS, WHIRPOOL і інші.

Модульна технологія – це новий щабель в нерухомості, завдяки їй ви не прив’язані до місця, вас не обтяжують гори паперів і дозволів на будівництво, ви вільні жити тут і зараз. А квартири в панельних будинках і багаторічні будівництва відходять у минуле.

Ми пропонуємо як рішення для житлових будинків, так і комерційні проекти для різних сфер бізнесу (мобільні офіси, медичні та навчальні заклади, кемпінги, готелі, агропромислові комплекси).

 

Компанія MODULE HOUSE – це свобода, це можливість змін, це рух. Життя прекрасне тут і зараз!
BE FREE. LIVE HERE AND NOW
БУДЬ ВІЛЬНИЙ. ЖИВИ ТУТ І ЗАРАЗ

Відгуки про реалізовані проекти

Наші партнери

image
image
image
image
image
image

Як з нами зв'язатися?

Україна, Київська обл. , 08325
Бориспільське шоссе
с. Щасливе
вул. Озерна, 43

Надішліть нам повідомлення!

Щоб записатися на перегляд будинку, задати питання, відправити інформацію, будь ласка, заповніть наступну форму:

Ihre Nachricht wurde erfolgreich gesendet.
naher Zukunft werden Sie kontaktiert werden.